پنج شنبه ۳۱ خرداد سال ۱۴۰۳

حمله‌های دشمن در فضای مجازی نباید بی‌پاسخ بماند

به گزارش حوزه دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ امیر محمد محمودی معاون اجرایی ارتش در گردهمایی بسیجیان کوی‌های سازمانی آجا که امروز پنجشنبه 27 دی ماه برگزار شد، با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای نیروی هوایی در حادثه هواپیمایی ۷۰۷ نیروی هوایی ارتش اظهار کرد: این شهدا رزمندگان خط مقدم جنگ اقتصادی با دشمن بودند.

وی با اشاره به نزدیک شدن به سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و خروج شاه از کشور ادامه داد: ۲۶ دی ماه روز خاطره انگیزی برای ملت عزیز در آستانه چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران است و همچنین مقدمه ای برای برچیده شدن نظام ۲۵۰۰ ساله شاهنشاهی محسوب می‌شود.

محمودی در بخش دیگری از سخنان خود به معایب فضای مجازی اشاره کرد و گفت: یکی از موضوعات مهمی که در فضای مجازی با آن روبرو هستیم شایعه پراکنی است، در شایعات، حقوق اجتماعی عده‌ای پایمال می‌شود و به حیثیت افراد بی گناه خدشه وارد می‌شود.

معاون اجرایی ارتش اظهار کرد: شایعه سازی و پخش خبر کذب، کار آدم‌های فاسد و منافق است که باید توجه جدی به این امر داشته باشیم.

وی با اشاره به سخنان فرماندهی معظم کل قوا مبنی بر تلاش دشمنان در فضای مجازی برای دروغ پردازی و شایعه سازی خاطرنشان کرد: در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی دشمن هجمه‌های سنگینی علیه نظام اسلامی در حوزه رسانه ای انجام می‌دهد که باید با هوشیاری با این اخبار برخورد کرد.

محمودی با تاکید بر لزوم حضور آگاهانه در فضای مجازی تصریح کرد: هجمه و حمله‌های دشمن در فضای مجازی نباید بی پاسخ بماند و لازم است همه دلسوزان نظام خصوصاً شما جوانان و بسیجیان وفادار و با ایمان در فضای مجازی حضور جدی داشته باشید و به مقابله با حرکات دشمنان بپردازید.


پیام یا سوال خود را برایمان بفرستید

پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.*

*